Способи доставки:

  • транспортна компанія за рахунок отримувача

Способи оплати:

  • Безготівковий: 100% оплата на карт. рахунок Приватбанка, Монобанка;
  • Частковий накладний платіж. Передоплата в мін розмірі 200-400 грн на карту Приватбанка, як гарантія Вашого замовлення , решта оплачуєте при отриманні на транспортній компанії (+вартість послуги налож платежу 2% від суми +20 грн).

Для товарів, які відправляються належним платежем діє правило передоплати за доставку. Тобто Вам необхідно внести передоплату в якості страхового внеску на доставку – як гарантія того, що ви заберете свій товар на транспортної компанії. Це правило введено в зв’язку з масовими випадками несумлінного ставлення покупців до замовлених належним платежем товарам.

Увага: Не всі склади дитячих товарів надають послугу післяплати, тобто частина товарів відпускається тільки по передоплаті. На товари певної групи є можливість безкоштовної доставки при передоплаті за товар. Будь ласка, уточнюйте це питання перед замовленням!

Замовлення товару: Оформити замовлення можна через кнопку на сайті «Замовити товар» або «Надіслати повідомлення» або за телефонами +380 (96) 250-65-07, +380 (95) 060-77-30, +380 (93) 615 -26-22


Доставка товара:

Термін доставки 1-3 дні з моменту оформлення замовлення, залежить від наявності товару на складі або термінів його доставки зі складів постачальників з інших регіонів України.

Зверніть увагу: ми працюємо під замовлення, у нас немає роздрібних представництв в містах. В ціну не входить доставка в місто, тому що в основному ми працюємо з іншими містами і доставку кожен оплачує при отриманні.

Будь ласка, будьте уважні, при отриманні товару на транспортної компанії! Кожен вантаж страхується на повну вартість і транспортна компанія несе відповідальність за збереження і цілісність товару. Перевіряйте товар при отриманні, а не вдома. При пошкодженні товару транспортної компанії, ви повинні скласти акт пошкодження і отримати на транспортній компанії компенсацію в розмірі суми оцінки даного товару – повної його вартості.

Регіони доставки:

Ми доставляємо дитячі товари транспортними компаніями в усі міста і населені пункти України, де є представництва транспортних компаній. Орієнтовну вартість доставки ви можете уточнювати у менеджера.

Гарантії безпеки здійснення покупки в інтернет магазині дитячих товарів «Українські янголята»:

Весь товар сертифікований і підлягає загальним гарантійними зобов’язаннями. Діяльність інтернет-магазину організована відповідно до “Правил продажу товарів на замовлення відповідно до Наказу Міністерства економіки України” від 19.04.2007р. №103, і ​​є “видом торгівлі, при якому споживач укладає договір купівлі-продажу товарів з продавцем на відстані за допомогою засобів дистанційного зв’язку”. До здійснення оплати, покупець має право вимагати копії документів суб’єкта підприємницької діяльності, який здійснює торгівлю.

Шановні покупці! Ми цінуємо вас і поважаємо ваші права. Але просимо звернути увагу на те, що дистанційна торгівля передбачає усвідомлений вибір товару покупцем до відправки  товару. Наші менеджери детально проконсультують вас і допоможуть підібрати товар, але замовляти товари “на перегляд”, на жаль, не є можливим. Транспортування товару передбачає оплату і відмова від товару не через дефект несе істотні матеріальні витрати. Тому наш інтернет-магазин “Українські янголята” працює для вас, щоб ваші покупки були продуктивними і приносили радість! На жаль, ми не приймаємо товари назад без причини браку. Сподіваємося на Ваше розуміння.