Вітаємо вас в Інтернет-магазині дитячих товарів «Українські янголята»

Вже 11 рік наш інтернет-магазин з любов’ю і турботою про ваших малюків пропонує різноманітні дитячі товари. Наша команда щиро намагається для вас! Ми вивчаємо всі новинки європейського ринку дитячих товарів, щоб професійно доносити вам переваги і допомагати вибрати всі необхідні дитячі аксесуари.

Особистий досвід материнства також допомагає підказати і відповісти на численні запитання майбутніх батьків – вас, наші дорогі клієнти. Адже воно і зрозуміло – очі розбігаються, не знаєш, що саме стане в нагоді, а що залишиться припадати пилом на дитячій поличці. Але, без сумніву, для свого рідного і дорогого скарби хочеться кращого! І ми щиро прагнемо підібрати для вас краще, якісне і за цінами нижче роздрібних магазинів.

На сайті представлені не всі дитячі товари, які ми можемо вам запропонувати. Будь ласка, запитуйте те, що вас цікавить! Можливо ми зможемо знайти його саме для вас і за хорошою ціною!

Шановні покупці, пам’ятайте, що купувати через інтернет магазин дитячих товарів «Українські янголята» не тільки безпечно, але й вигідно! Ми завжди прагнемо порадувати вас і ваших малюків!

С любов’ю, інтернет-магазин дитячих товарів «Українські янголята».

Відомості про компанію

Контактна інформація  
Контактнае особа Катерина
Сайт компанії https://ukrainian-angels.com.ua
Загальна інформація  
Назва Інтернет-магазин дитячих товарів «Українські янголята»
Тип компанії Торгова компанія
Адреса

Доставка транспортними компаніями в усі міста і області України – Київ, Луцьк, Суми, Львів, Чернівці, Рівне, Полтава, Кременук, Чернігів, Житомир, Одеса, Харків, Маріуполь, Мелітополь, Івано-франківськ, ДніпроКіровоград, Кривий Ріг, Чернівці, Черкаси, Херсон, Ужгород, Тернопіль, Миколаїв і далі.

Телефон

+38(096) 250-65-07; +38(095) 060-77-30

Профіль торгівля дитячими товарами дистанційно
Рік заснування 2009
Организаційно-правова форма Приватне підприємство